Strikkenwinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

Klassieke Hand Polished Riem Cognac - Profuomo

ID: RM-P-42
49.95 €49,95 op voorraad

Deze hand gepolijste cognac riem is een goede aanvulling voor elke mannengarderobe. Deze riem is plantaardig gelooid. Door het hand polijsten heeft het leder verschillende kleurtonen die het makkelijk combineren maken met schoenen in allerlei tinten cognac.

Maatbepaling:
Voor het bepalen van je riemmaat, meet je de lengte tussen de gesp en het derde gaatje. Bij twijfel, koop een maat groter gezien de riemen een handschroef bevatten om deze gemakkelijk in te korten.

  • Kleur Cognac
  • Materiaal Leer
  • Merk Profuomo
  • Breedte 3.5 cm


Vlugge en vlotte levering, Bretels van goede kwaliteit
Eliane Scheppers

Zeer tevreden over het productenaznbod, de kwaliteit ervan en de verzending/leveting.. 

Huib Duijster
Mooie das en snel geleverd !!
Lieven De Prins
Top service! Ook bij een retour.
Bianca Tilleman
Mooie strik en pochet van hoge kwaliteit voor een betaalbare prijs. Snel geleverd.
Arne Beerens
Ik heb deze bretels besteld om te gebruiken bij mijn skibroek en ze zijn echt goed. De klemmen zijn sterk, sluiten stevig en komen niet los. Ook de elasticiteit van de bretels is super. Conclusie: een top product voor een prima prijs en ook snel geleverd!
Ronny Klaassen

Betaal veilig online

×