Strikkenwinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

Pochet Japanse Bloesem Oudroze

ID: PCH-XIV-009
12.95 €12,95 op voorraad

Unieke oudroze pochet met het klassieke Japanse bloemen patroon, ook wel sakura genoemd. Wist je dat de bloem symbool staat voor de vergankelijke schoonheid, geluk, liefde en de lente? Kortom, een pochet die niet kan ontbreken in jouw collectie

Combineer deze pochet met een bijpassende vlinderstrik voor een complete look.

  • Geproduceerd in Europa
  • Merk XIV
  • Kleur Roze
  • Materiaal Polyester
  • Afmeting 25 x 25 cm


Ik heb enkele dagen gewacht alvorens te reageren. Niet lang genoeg om al een mening te hebben over de duurzaamheid van mijn nieuwe bretellen, maar lang genoeg om goede punten te geven voor het comfort en de uitstekende prijs kwaliteitverhouding.
Luc Vanheeswijck
Ik heb enkele dagen gewacht alvorens te reageren. Niet lang genoeg om al een mening te hebben over de duurzaamheid van mijn nieuwe bretellen, maar lang genoeg om goede punten te geven voor het comfort en de uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Luc Vanheeswijck
Prima levering.
Gina pycke
Heel tevreden. De beschrijving en de foto komen helemaal overeen met het geleverde product; De kwaliteit is ook prima.
David Janssens
Ben heel tevreden met mijn bretels
Draag ze heel de dag ook geen last meer van mijn broeksriem die als je bukte lastig was op de buik
Ook naar jullie toe een goede service
Nuyens Luc
Mijn vriend was in de wolken met zijn pop art strikje! Vlotte service en mooie kwaliteit.
Maïka Janssens

Betaal veilig online

×