Strikkenwinkel.be by E.L Cravatte
  • Sinds 2004 dé Specialist
  • Binnen 30 dagen retourneren
  • Óók zakelijk bestellen
  • Veilig online betalen

Wiseguy Suspenders - Crazy Horse Genuine Camel Brown

ID: BRT-335
109.9 €109,90 op voorraad

Stevige volledig leren bretels in een stoere camel kleur. Deze prachtige leren bretels zijn goed te combineren bij eigenlijk elk kleur overhemd. Een perfect accessoire voor een bruidegom met een bohemien bruiloft, of een te gek accessoire voor de echte bretel fan die graag investeert in een prachtig paar bretels en voorkeur heeft voor jarenlang draagplezier.

De volledig leren bretels sluiten aan de voorkant met authentieke haken en achter met twee stevige clips. En zijn eenvoudig in maat verstelbaar.

Voor de echte bretels –liefhebber is er een bijpassend setje leren lussen en (jeans) knopen verkrijgbaar. Voor de meest authentieke uitstraling.

No. L32

  • Extra's 2 Clips, 1 Lobster hook
  • Merk Wiseguy Suspenders
  • Lengte 125 cm
  • Breedte 2.5 cm
  • Kleur Camel


Das van mooie kwaliteit en kleur, netjes en vlot geleverd.
Marc Coene
Beautiful silk pocket handkerchief.
Suzanne BuitelAr
Kocht hier ski- of \"luchthaven\"-bretellen, volledig in kunststof. Eerste paar draag ik al 5 jaar bijna elke dag. Nu pas komt er een beetje sleet op. Veranderde in heel positieve zin mijn ervaring aan de luchthavencontroles.
André De Meyer
vlotte en nette levering. prijs / kwaliteit prima!
Barbara Willems
Erg goede werkbretellen ! Stevig en blijven dus goed zitten ! Vlotte en correcte levering
Michel De Maeyer
De bretellen zijn exact wat ik wenste. Mooi, comfortabel en sterk.
Zeer snelle levering!
Willy Tyssen

Betaal veilig online

×